Меню

Історія сторення фонду

Фонд виріс із волонтерської ініціативи в 2014 році.

Ми працюємо в інтересах людей з меншими можливостями для задоволення їх потреб.

А починалось все з того, що наближався Новий Рік і всі діти почали писати листа Діду Морозу, батьки почали питати у дітей, що ж саме вони мріють отримати, щоб встигнути заробити грошей і порадувати свою дитинку. Я так само питала своїх дітей і тоді як грім та блискавка мене понизило розуміння життєвої дійсності сьогодення, що є діти, яких ніхто… ніхто не запитує,  а що б ти хотів? А що тобі подарувати?

Скільки разів ми запитуємо у своїх дітей на день: а що ти будеш їсти, що тобі купити, що хочеш солоденького, який ти хочеш одяг? Діти вчаться робити свій вибір і вміють мріяти, адже ті діти, яких ніколи не питали, їм важче вірити у чудеса, їм важче бути добрими й щирими.

Тому я вирішила подарувати мрію тим дітям міста Вознесенськ, яких ніхто не запитає. Зібрала команду з небайдужих і Вирушили  до Інтернату, таких дітей виявилось 33.

Ми розробили анкети, де дитинка писала про свої мрії, про бажання і бачення світу. Це було дуже зворушливо читати, настільки, що ми вирішили показати їх людям, копії анкет були майже у кожному магазині, за декілька днів ми знайшли спонсорів для мрій всіх дітей, це було не менш зворушливо, люди телефонували навіть щоб просто подякувати за те, що оживили їх серце, що нагадали про важливе і що вони можуть бути корисними.

Ми провели справжній концерт, де спонсори особисто вручили дитинці і мрію, за це кожна дитинка в подяку дарувала щось зроблене своїми ручками на пам‘ять спонсору. Це були дуже прості мрії, саме це шокувало людей це футбольний м‘яч, косметика, скейт… наша щира команда, зворушена цими дітками, відчула щось справжнє у серці і так народилась назва нашого щирого фонду  “Живе Серце”

Ми працюємо в інтересах людей з меншими можливостями для задоволення їх потреб.

Наші контакти

Благодійний фонд “Живе серце” @ Всі права захищено. 2022

This is a staging enviroment