Меню

Проведення відкритого конкурсу на закупівлю Будівельних матеріалів та господарських товарів для проведення молодіжного обміну.

Громадська організація «Міст Змін» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» в рамка грантової угоди CSDR-EU4DIALOGUE-GA-YE-2022-04 оголошує проведеннявідкритого конкурсу на закупівлю Будівельних матеріалів та господарських товарів для проведення молодіжного обміну.

Дата оголошення про тендер: 15 вересня 2022 року. Термін подання тендерних пропозицій: 19 вересня 2022 року (включно).
Дата оголошення переможця: 20 вересня 2022 року.

Вимоги до виконавців: в файлі (завантажити)

Кінцевий термін подачі документів: 19 вересня 2022 рік (включно). Пропозиції та документи надсилайте на електронну адресу zminmist@gmail.com: з темою листа «на закупівлю Будівельних матеріалів та господарських товарів для проведення молодіжного обміну».

Контактна особа: Прідьма Діана, тел. +380990108603

Програма обмінів здійснюється спільно з Міністерством молоді та спорту України та ГО “Місто Активних Громадян” у рамках проєкту ПРООН “ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни” за фінансової підтримки Європейського союзу (ЄС).

#відноваua #ukraine #україна #відноваукраїни #мододьукраїни #мінмолодьспорт #проон #націанальнапрограмавідновлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми працюємо в інтересах людей з меншими можливостями для задоволення їх потреб.

Наші контакти

Благодійний фонд “Живе серце” @ Всі права захищено. 2022

This is a staging enviroment